Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'de açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Bursa mitinginin ardından Kocaeli'ye geçerek burada açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Burada 31 Mart gecesi kazanılacak zaferin müjdesini görüyorum. İnanıyorum ki Kocaeli bir kez daha eser ve hizmet diyecek. Kocaeli tercihini hem de çok net bir şekilde Cumhur İttifakı'ndan gerçek belediyecilikten yapacak. Büyükşehir ve ilçelerde bir yol kazasına mahal vermeyeceğinize inanıyorum.

31 Mart'ta Türkiye Yüzyılı şehirleri için kararlı mıyız? Bunun için seçim gününe kadar ana kademe, kadın kolları, gençler kapı kapı dolaşmaya var mıyız? İşte vefa abidesi Kocaeli bu.

Screenshot_2

85 BİN KİŞİ MİTİNG ALANINDA

Emniyete dedim ki sorun bakalım şu anda meydanda katılım ne kadar. 85 bin kişi.

Hiçbir ayrım yapmadan milletimizin tamamıyla dertleştik, bizler tüm farklılarımıza rağme gittiğimiz yerlede şunu gördük; 85 milyonluk büyük bir aileyiz. Görüş farklılıklarımıza rağmen hepimiz kardeşiz, biriz ve beraberiz.

Biliyorsunuz artık 2 gün kaldı. Hayatta pek çok şeyin telafisi olur ama sandığın telafisi olmaz. Pazar günü hep birlikte sabah erkenden sandıklara koşacağız. Tercihimizi bize hizmet edecek, verdiği sözleri unutmayacak, göreve geldiğinde vaatlerinin arkasında duracak isimlerden yana kullanacağız. Telefon rehberimize bakıp nazımızın geçtiği, hatırımız olduğu insanları tek tek arayacağız. Mutlaka sandığa gitmeleri konusunda teşvik edeceğiz. AK Parti ve Cumhur İttifakı'na kaybettirerek, CHP'ye kazandırmak için mesai harcayanlara karşı yakınlarımızı uyaracağız. Oyumuzun heba olmasına izin vermeyiz.

Hani seçim şarkımızda diyorduk ya 'aynı yoldan geçmişiz biz aynı sudan içmişiz biz yazımız bir kışımız bir aynı dağın yeriyiz biz' işte hepimiz aynı bağın gülüyüz, aynı dağın yeliyiz. Şunbu unutmayın, bu birlikteliği ne kadar sağlam tutarsak geleceğe o kadar güvenle bakabiliriz. Türkiye'nin en büyük gücü vatandaşlarının birliği, beraberliği ve aralarında tesis ettiği sarsılmaz bağıdır. Bu bağı korumamız ve perçinlememiz gerekiyor.

"SANDIKLAR 85 MİLYON OLARAK HEPİMİZİN NAMUSUNA EMANETTİR"

Seçim döneminde yükselen tansiyonu farklı yere yönlendirmek isteyen birkaç odağa karşı dikkat etmeliyiz. Türkiye olgun bir demokrasiye sahiptir. Seçim sistemimiz her açıdan dünyaya örnek olacak haldedir. Bu kazanımların elimizden kayıp gitmesine izin vermemeliyiz. Gönül verdiğimiz partiler farklı olabilir ama Türkiye bizlerin ortak yurdu, ortak çatısı, ortak yuvasıdır. Milli iradenin tecelli aracı olan sandık 85 milyon olarak hepimizin namusuna emanettir. Bunun korunması noktasında tüm hepimize sorumluluklar düşüyor. Hem sandığa gidip hem de ona sahip çıkarak demokrasimize karşı mesuliyetimizi yerine getireceğiz. Bu konuda tüm vatandaşlarımın gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyorum. 31 Mart'ın her yer için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bursa'dan size selamlar getirdim. Türkiye olarak bugünlere büyük mücadeleler sonucu ulaştık. Kazanımların hiçbiri altın tepside sunulmadı. Hiçbir imkanımız bize lütuf olarak verilmedi. Son 21 yılda milletçe pek çok kez kazandık. Nice zorluklarla karşılaştık. Nice sabotaja maruz kaldık. Başka bir ülkenin başına gelse bir daha ayağa kalkamayacağı felaketler yaşadık. Son olarak 6 Şubat'ta asrın felaketi depremle imtihan edildik. Allaha sonsuz şükürler olsun, tüm bu badirelerin üstesinden gelmeyi başardık. 21 yıl boyunca terör örgütlerine tarihlerinin en ağır bedellerini indirdik, Türkiye'yi tüm savaşlara rağmen bölgesinin istikrar abidesine çevirdik. Şimdiye kadar 80 bine kadar konut ve köy evini hak sahiplerine teslim ettik. İnşallah 200 bine kadar çıkaracağız."


0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Merkez Nöbetçi Eczaneler

Adıyaman/Merkez
Karagöz Eczanesi
0416 225 10 26
Yunus Emre Mah. Şifa Cad. 400 Yataklı Araştırma Hastanesi karşısı No:24 F


Adıyaman/Merkez
Mehmetyapıcı Eczanesi
0416 214 21 39
Atatürk Cad İş Bankası Merkez Çarşı Şubesi yanı No:40/B


Adıyaman/Merkez
Hazal Eczanesi
0544 224 90 68
Esentepe Mahallesi 4. Murat Bulvarı TPAO Bölgesi K12 konteyneri No:55 Merkez / Adıyaman


Sinop/Merkez
Şifa Eczanesi
03682715732
KORUCUK KÖYÜ TIRKISLAR MAH. NO:10/B


Karaman/Merkez
Bender Eczanesi
0338 214 28 78
KERVANSARAY GEÇİDİ ASKERLİK ŞUBESİ CİVARI TIP MERKEZİ KARŞISI Tahsin Ünal Mh. Şamkapı Cd. Kervansaray Geçidi No:53 KARAMAN


Karaman/Merkez
Büşra Aba Eczanesi
0338 408 22 80
DEVLET HASTANESİ ACİL KAPISI KARŞISI GEVHER HATUN MAH. 1829. SOK. NO:13/A KARAMAN


Anket

E-Bülten Aboneliği