Telefon
WhatsApp
Seçim sonrası ilk AK Parti MYK toplantısı! Ömer Çelik'ten erken seçim tartışmalarına yanıt

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, seçim sonrası ilk AK Parti MYK toplantısı sonrasında açıklama yaptı. Erken seçim tartışmalarına yanıt veren Çelik, Türkiye'nin gündeminde 4 yıldan önce seçim gündeminin olmadığını ifade etti. Van'ın DEM'den AK Parti'ye geçmesi ile ilgili olarak Çelik, "Bu siyasi alanın müdahale ettiği bir alan değil. Burada il seçim kurulu yetkili daha sonra YSK yetkili. Konu hukuki bir konu" dedi.

Ömer Çelik'in açıklamasından satır başları:

"AK Parti MYK tek gündemle toplandı o seçim. Bütün bu süreçte çok çok emek verenler var, her bir teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Bu süreçte Cumhur İttifakı teşkilatları çok güçlü bir dayanışma sergilediler.

Önemli bir seçim sürecini Türkiye tamamlamış oldu. Seçilen hangi partiden olursa olsun herkesi tebrik ediyoruz. Her seçim demokrasi şölenidir. Türkiye'yi yöneten unsur demokrasi ve sandıktır.

"SEÇİMLERİN PARTİMİZE DÖNÜK MESAJLARINI NET BİR ŞEKİLDE OKUYACAĞIZ"

Demokrasimiz bu seçimler vasıtasıyla bir kez daha güç kazanmıştır. Siyasetin sicil amiri vatandaşlarımızdır. Vatandaşlarımızın sandık yoluyla verdiği mesajlar Türkiye Yüzyılı'nın en büyük gücü olacaktır. 31 Mart seçimlerinin partimize dönük mesajlarını net bir şekilde okuyacağız.

Arzu etmediğimiz sonuçların olduğu yerler var. Verilen mesajlar, milletin değerlendirmesinin neden böyle olduğunu ele alacağız. Milletin mesajını almak siyasi namusun meselesidir.

Burada kuşkusuz doğru amaç sokağın sesinin doğru olarak dinlenmesidir.Milletin sandıkta verdiği mesaj bütün kılcal damarlarına kadar incelenecektir. Burası milletin kurduğu bir partinin genel merkezidir, ona göre de adımlar atılacaktır. Millet odaklı hareket bizim DNA'mız olmuş ve öyle de olacaktır.

ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Türkiye'nin önünde 4 yıldan önce bir seçim gündemi yok. Yeni Anayasa gelecek nesillere borcumuzdur, bunun çalışması yapılacak.

VAN'IN DEM'DEN AK PARTİ'YE GEÇMESİ

Bu konu il seçim kurulunun takdirinde olan bir konudur. Bu siyasi alanın müdahale ettiği bir alan değil. Burada il seçim kurulu yetkili daha sonra YSK yetkili. Konu hukuki bir konu. Sistem her türlü itiraz mekanizmasını düzenlemiştir. Hukuken haklılarsa zaten sonuç onların arzu ettiği gibi olacaktır."


0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Merkez Nöbetçi Eczaneler

Adıyaman/Merkez
Karagöz Eczanesi
0416 225 10 26
Yunus Emre Mah. Şifa Cad. 400 Yataklı Araştırma Hastanesi karşısı No:24 F


Adıyaman/Merkez
Mehmetyapıcı Eczanesi
0416 214 21 39
Atatürk Cad İş Bankası Merkez Çarşı Şubesi yanı No:40/B


Adıyaman/Merkez
Hazal Eczanesi
0544 224 90 68
Esentepe Mahallesi 4. Murat Bulvarı TPAO Bölgesi K12 konteyneri No:55 Merkez / Adıyaman


Sinop/Merkez
Şifa Eczanesi
03682715732
KORUCUK KÖYÜ TIRKISLAR MAH. NO:10/B


Karaman/Merkez
Bender Eczanesi
0338 214 28 78
KERVANSARAY GEÇİDİ ASKERLİK ŞUBESİ CİVARI TIP MERKEZİ KARŞISI Tahsin Ünal Mh. Şamkapı Cd. Kervansaray Geçidi No:53 KARAMAN


Karaman/Merkez
Büşra Aba Eczanesi
0338 408 22 80
DEVLET HASTANESİ ACİL KAPISI KARŞISI GEVHER HATUN MAH. 1829. SOK. NO:13/A KARAMAN


Anket

E-Bülten Aboneliği